Kolorowe Jeziorka leżą w powiecie kamiennogórskim w gminie Marciszów, we wsi Wieściszowice, na terenie Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Najłatwiej dojechać, skręcając z drogi wojewódzkiej 328 (łączącej drogi krajowe nr 3 i nr 5) na Janowice Wielkie, następnie po przejechaniu około 500 m trzeba skręcić w lewo, w kierunku miejscowości Wieściszowice, gdzie znajdują się Jeziorka.

Od marca 2013 roku dzierżawca Kolorowych Jeziorek, Pan Wiesław Wójcik  odpowiada za utrzymanie porządku na terenie parkingu oraz na terenie ścieżki edukacyjno-rekreacyjnej wokół Jeziorek. Rozbudowuje infrastrukturę turystyczną (trasa turystyczna, odbudowa wieży widokowej na szczycie Wielkiej Kopy – planowana data oddania do użytku zwiedzającym to ok. 2018/19 rok).

Zarządca terenu czynnie promuje Kolorowe Jeziorka na krajowych targach/eventach turystycznych, w mediach branżowych i lokalnych. Kolorowe Jeziorka są również aktywnie reklamowane w sieci, poprzez kampanie informacyjne oraz czynną obecność w mediach społecznościowych.

W lipcu 2015 roku została uruchomiona nowa witryna internetowa. Z racji coraz większego zainteresowania turystów, nie tylko z Dolnego Śląska, ale także z dalszych rejonów Polski, dla większej Państwa wygody, nowa strona została dostosowana do urządzeń mobilnych, takich jak tablet czy smartfon. Dzięki temu możecie Państwo w każdym momencie nas odwiedzić.

glowna_foto_7 kolorowe_foto_4 kolorowe_foto_14 kolorowe_foto_24 kolorowe_foto_30 kolorowe_foto_32

Opening Hours

Monday

-

Tuesday

-

Wednesday

-

Thursday

-

Friday

-

Saturday

-

Sunday

-

Address & Contact

Our Address

Kolorowe Jeziorka

GPS

50.82302756446912, 15.971830487251282

Telephone